JM Financial Services - шаблон joomla Создание сайтов

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Don't have a credit card yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

هشدار

ممکن است تعدادی از فروشندگان پنجره دو جداره یو پی وی سی قیمت این محصول را بر اساس متر مربع معرفی نمایند. در صورتی که این امر کاملا یک سفسطه و مغلطه قیمت است و هدف ارائه یک قیمت مبهم است که بتوانند در فرآیند کاری آن را تغییر داده و محصول را با قیمت دلخواه ارائه نمایند و در نهایت مشتری نباید قیمت پنجره های ثابت را که فاقد هر گونه یرآق و بازشویی است را هم قیمت پنجره های متحرک پرداخت نماید و این مطلب کاملا قیمت را بالاتر برده و به زیان مشتری خواهد بود.

چرا قیمت پنجره دو جداره را نمی توان متر مربعی ارائه کرد؟

در جواب پرسش فوق باید گفت که شما دو عدد پنجره یو پی وی سی را در نظر بگیرید که یکی از آنها پنجره تک لنگه ثابت است و دارای ابعاد ۱ متر در ۱ متر است و دارای متر طول پروفیل مصرفی ۴ متر طول بوده و فاقد بازشو، لولا و یراق آلات است و در طرف دیگر ما پنجره ای در ابعاد ۱ متر در ۱ متر داریم که دارای دو لنگه بازشو و چهار لولا و دو ست یراق آلات دو حالته می باشد. نتیجه در مورد اول متریال مصرفی صرفا ۴ متر پروفیل و ۱ متر مربع شیشه بوده و در مورد دوم حدود ۱۱ متر طول پروفیل، ۲ عدد دستگیره، دو ست یراق دو حالته و ۴ عدد لولا. حال خود قضاوت کنید آیا ۱ متر مربع این محصول در این دو نوع می تواند هم قیمت باشد؟!
لذا قیمت پنجره دو جداره upvc صرفا با محاسبه نوع بازشو، تعداد بازشو، نوع یراق آلات می تواند محاسبه گردد. چرا که در این صورت محاسبه قیمت متر مربعی همیشه قیمت بالاتر محاسبه می گردد و این قضیه کاملا به ضرر مشتری می باشد . لذا مشتریان بایستی آگاه باشند که برای پنجره های ثابت خود که نه یراقی دارند و نه بازشویی، نباید قیمت بالاتری پرداخت نمایند.

شماره تماس ایساوین
شماره تماس 035-32241508
دفتر مرکزی اردکان - بلوار آیت الله
خاتمی جنب پارک آزادی
ایساوین
آدرس ایمیلisiardakan@yahoo.com